REKLAMUJ SIĘ I ZARABIAJ!

Pierwsza platformowa społecznościowa na świecie, która dzieli się zyskami ze swoimi użytkownikami - FutureNet!

Biznes Na Lata

Jeśli jesteś ambitny, chcesz być wolnym człowiekiem i chcesz cieszyć się życiem, to jak najszybciej → ZAINWESTUJ Z NAMI W BIZNES NA LATA i zarabiaj pasywnie gruby HAJS ! 

Wystarczy w 5 minut obejrzeć 10 reklam dziennie i to wszystko ! Zaczniesz od razu zarabiać 5 % miesięcznie od twojej inwestycji, chyba że zastosujesz dobrodziejstwo procentu składanego TAK JAK JA TO ZROBIŁEM, to zarobisz nawet 20 % miesięcznie twojej inwestycji. 

W FAP zarabiasz już w 15 minut od startu, bez konieczności sprzedawania czy polecania innym jakichkolwiek produktów czy usług. Jest to więc idealny program dla osób, które chcą zarabiać pieniądze w Internecie praktycznie pasywnie, bo żeby zarabiać wystarczy raz dziennie, na kilka minut logować się do programu.

START


W FutureAdPro kupujesz paczki reklamowe, czyli tzw. AdPacki. Paczki dostępne są w dwóch wariantach – za 50$ oraz 10$.

 Kupując paczkę reklamową za 50$ otrzymasz 800 wyświetleń własnej reklamy. Jeśli jednak będziesz codziennie oglądał 10 reklam innych użytkowników, to firma podzieli się z Tobą swoimi zyskami.

Będziesz otrzymywał 1% dziennie od wpłaconej kwoty przez 120 dni. W praktyce po 120 dniach z wpłaconych 50$ będziesz miał 60$.

 
  • 2 rodzaje AdPacków – $10 lub $50
  • Otrzymasz 160 lub 800 wyświetleń + zwrot kosztów reklamy oraz zysk 20% na każdym AdPacku
  • 5 poziomów głębokości ze struktury
  • Każdy AdPack wypracowuje $12 lub $60
  • Naliczenia co 30 minut na poziomie 1% dziennie
  • Obejrzenie 10 reklam kwalifikuje do naliczeń przez 24 godziny
  • Maksymalna ilość paczek – 100 / 1000

Zobacz symulację zarob

Prognozowany Zysk

30 dni

90 dni

180 dni

360 dni

Zysk po odjęciu Wkładu 5 tyś $

$ 1 225

$ 1 631 

$ 3 122

$ 6 895

Zysk w procentach

24,50 %

32,62 %

62,44 %

137,90 %


Oczywiście to jest tylko symulacja zarobków na przykładzie wkładu w wysokości $5000 na podstawie danych historycznych. Analogicznie będzie wyglądało to w przypadku zakupu usług reklamowych za $500, $1000 itd. Pamiętaj, że wysokość zarobków w określonym czasie jest uzależniona od obecnych dziennych naliczeń, które są uzależnione od tego jak duże ma obecnie firma dochody z inny źródeł.

W FAP zarabiasz co 30min !

 

Chcę Zacząć ZARABIAĆ już TERAZ→ Zarejestruj się za darmo

 Zobacz program partnerski FutureNet od środka. Nie zrozumiesz zasady działania programu i nie nauczysz się zarabiać „na sucho”, tak jak nie możliwa jest nauka pływania bez wejścia do wody.

Zarejestruj się w portalu FutureNet rejestracja jest bezpłatna i zajmie Ci dosłownie 30 sekund. Po rejestracji będziesz mógł też poinformować swoich znajomych (otrzymasz swój indywidualny, biznesowy link partnerski) o nowej możliwości zarabiania pieniędzy.

Jeśli ktoś z Twoich znajomych (rodziny) będzie aktywnie działał w programie partnerskim lub będzie aktywny na platformie społecznościowej FutureNet, to będziesz otrzymywał od firmy dodatkowe wynagrodzenie.

Po rejestracji w programie FAP, otrzymasz też dostęp do narzędzi ułatwiających współpracę, kalkulatorów zysku dzięki którym będziesz mógł obliczyć ile pieniędzy i po jakim czasie współpracy zarobisz w programie FAP.

Dostaniesz też dostęp do naszej zamkniętej grupy na FaceBooku, na której będziesz mógł zadawać pytania mi, jak i innym osobom z naszej grupy.

Wszyscy gramy do jednej bramki, więc z przyjemnością pomożemy Tobie zacząć zarabiać on-line.

 

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych, dokładnie wszystko przeczytaj i szczegółowo przeanalizuj, ewentualnie skonfrontuj z innymi podobnymi publikacjami. Portal, który przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i ode mnie tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam.

Copyright 2014 (c) All Rights Reserved
Privacy Policy - Disclaimer - Terms of Service

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.